Blog Krasnala Życzliwka – odcinek 15

Jak Wam zapewne wiadomo, krasnale uwielbiają wszelkiej maści imprezy i zabawy. A już imprezy sylwestrowe w szczególności. Co roku w komplecie stawiamy się zabawach organizowanych przez Miasto i razem z tysiącami ludzi wspólnie świętujemy nadejście Nowego Roku. Tym razem nie będzie inaczej. Zwłaszcza, że na scenie wystąpią prawdziwe gwiazdy polskiej i europejskiej muzyki.

Na kogo czekacie najbardziej? W podziemnym Mieście Krasnali zdania są podzielone, jednak większość z nas wprost nie może się doczekać koncertu szwedzkiego zespołu Ace of Base. Do dziś niektórzy z nas sprzątając w Mieście Krasnali podśpiewują sobie „All that she wants” albo „Wheel of fortune” ; ) Dlatego koncert skandynawskiej grupy będzie na pewno nie lada wydarzeniem.

A oprócz Szwedów, na wrocławskim Rynku posłuchamy całej plejady gwiazd polskiej estrady. Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Bajm, Feel, Mrozu, Afromental, Piasek, Patrycja Markowska, Anna Wyszkoni, Łukasz Zagrobelny, Volver, Justyna Steczkowska i Marina Łuczenko… Uff! A na dokładkę taneczne show w wykonaniu grupy Volt! Będzie się działo!

Ale i tak dla nas, krasnali, najważniejsza będzie możliwość złożenia sobie życzeń z Dużymi Ludźmi i wspólna zabawa do białego rana. Mamy nadzieję, że jak najwięcej z Was zjawi się 31 grudnia w Rynku. Do zobaczenia!

Krasnal Życzliwek

PS. A na rozgrzewkę przypominamy największy szlagier Ace of Base 🙂