Blog Krasnala Życzliwka – II festiwal krasnoludków coraz bliżej!

Jeśli braliście udział w I edycji festiwalu, pamiętacie, jak świetna jest to zabawa. Jeśli Was to ominęło, obejrzyjcie galerię zdjęć i już teraz zapamiętajcie tę datę: 7-8 października 2011. Tym razem nie możecie przegapić okazji do wspólnego świętowania z wrocławskimi krasnalami.

Na razie nie możemy Wam zdradzić za wiele – w podziemnym Mieście Krasnali trwa opracowywanie wstępnych planów przebiegu festiwalu. Pomagają nam w tym nasi przyjaciele z Biura Promocji Miasta, którzy zorganizowali nawet konkurs na koncepcję II Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków. Więc jeśli macie pomysł, jak to wszystko zorganizować, podzielcie się nim! Konkurs trwa do 11 kwietnia 2011, a autor zwycięskiego pomysłu dostanie podobno od Dużych Ludzi całkiem sporo pieniążków.

Będziemy Was na bieżąco informować o wszelkich postępach prac nad przygotowaniem festiwalu. Jedno mogę Wam obiecać: będzie świetna zabawa! Daję Wam na to moje krasnoludkowe słowo honoru!

A tymczasem nie siedźcie już przed tymi komputerami tylko idźcie cieszyć się nadejściem wiosny! Ja wracam na Rynek! Do zobaczenia!

Krasnal Życzliwek