Bezpłatne rodzinne warsztaty świąteczne – stwórz własne ozdoby

santa-claus-561492_640„Symbole Bożego Narodzenia” to czterogodzinne warsztaty, podczas których uczestnicy stworzą gwiazdy, anioły oraz filcowe bombki lub kwiatowe kompozycje. Zabawy z roślinami przeznaczone są dla dzieci od lat 7, a na filcowanie zapraszamy dzieci w wieku od 10 do 15 lat.

Bezpłatne rodzinne warsztaty świąteczne „Symbole Bożego Narodzenia” odbędą się w sobotę, 12 grudnia, w Centrum Kultury Agora. Potrwają 4 godziny – od 10:00 do 14:00.

Młodszą grupę uczestników poprowadzi Marek Kucharski, który poprowadzi zajęcia florystyczne. Podczas nich rodzice z dziećmi będą wykonywać roślinne ozdoby choinkowe i dekoracje na stół, m. in.: choinki, gwiazdy i anioły. Podczas ich tworzenia posłużą się materiałami ekologicznymi, wykorzystywanymi tradycyjnie przez twórców ludowych takimi, jak: słoma, siano, igliwie, liście.

Nastoletni uczestnicy w wieku 10 – 15 lat będą mogli przyjść sami lub w towarzystwie przyjaciół, by pod okiem plastyczki, Katarzyny Zięby, wykonać bombki techniką. Warsztaty zostaną zakończone wspólnym ubieraniem choinki w holu CK Agora.

Udział bezpłatny. Zapisy: Irena Łukaszewicz, irena.lukaszewicz@ckagora.pl, 71/3251483 w. 107