Animowany przewodnik po Wrocławiu. Dzieci pokażą jak wygląda miasto w ich oczach

animacja poklatkowaDzieci w wieku szkolnym mają szansę nauczyć się wyjątkowej sztuki animacji poklatkowej. Podczas ośmiu sobotnich spotkań stworzą swojego bohatera, scenariusz, scenografię i opowiedzą o miejscach, które są szczególnie ważne dla najmłodszych mieszkańców Wrocławia.

Zespół „Mo-ni-mA animacja poklatkowa” zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat na warsztaty z animacji poklatkowej, podczas których powstanie wyjątkowy bajkowy i dziecięcy przewodnik po Wrocławiu.

Zajęcia wypełnią osiem sobót, za każdym razem potrwają dwie godziny. Pierwsze spotkanie już w sobotę, 9 stycznia o godzinie 12:00, w BarBarze przy ulicy Świdnickiej 8c.

Uczestnicy sami wybiorą miejsca, po których ma oprowadzać przewodnik. Każde z nich będzie stanowić swoisty plener fotograficzny, a zarazem scenerię filmu.

Wymyślony przez dzieci bohater uda się na spacer po wybranych zakątkach Wrocławia i opowie o nich. Uczestnicy warsztatu nauczą się animować postać przy pomocy tradycyjnej techniki animacji poklatkowej, nagrają dźwięk, stworzą elementy scenografii i scenariusz.

Obowiązują zapisy. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: zapisy.warsztat.animacji@gmail.com Więcej informacji: warsztat.animacji.poklatkowej@gmail.com tel. 516 164 313