Akademia Krasnoludków w Pasażu Grunwaldzkim

Filozofia Akademii i informacja o zapisach Kraina Wyobraźni wpisuje się we wrocławską tradycję i zaprasza wszystkie dzieci do udziału w wyjątkowym projekcie pod nazwą Akademia Krasnoludków.

Czym jest nasza Akademia? Akademia Krasnoludków to mały uniwersytet wyobraźni. To całoroczny program edukacyjny skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, od 6 do 9 lat. Wyobraźnia jest najważniejsza dla dzieci, dlatego Pasaż Grunwaldzki otwiera przed jego najmłodszymi klientami Krainę Wyobraźni, w której dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty plastyczne oraz zdobywać wiedzę podczas specjalnie aranżowanych wykładów, prowadzonych przez Starszych Profesorów Akademii Krasnoludków oraz uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez specjalnie przygotowanych animatorów.

Akademia startuje już 2 października o godz. 12 i będzie mieć swą kontynuację w postaci kolejnych spotkań, organizowanych na początku każdego miesiąca (w każdą pierwszą sobotę miesiąca). Podczas pierwszych zajęć dzieci przekonają się między innymi czy krasnoludki naprawdę istnieją, jak wygląda mieszkanie krasnali i to czym się zajmują na co dzień. Wśród atrakcji będą również zadania plastyczne, zabawy wokalno – ruchowe i ćwiczenia rozwijające dziecięce wyobraźnię. „Prawdziwe krasnoludki, nie zwykłe dzieci” to specjalny projekt Pasażu Grunwaldzkiego, dedykowany dzieciom. Doskonale wiemy, że uczestnictwo dziecka w zajęciach pozaszkolnych jest wielkim przeżyciem zarówno dla Rodziców, jak i dla dziecka. Dlatego, aby maluch jak najszybciej odnalazł się w nowym środowisku i przekonał się, że jest to najlepsze miejsce dla niego, chcemy dobrze poznać naszych przyszłych studentów. Chcemy zapewnić indywidualne podejście, najlepsze dla rozwoju dziecka.

Zapraszamy wszystkich do zgłoszenia dziecka do Akademii Krasnoludków, która działać będzie w każdą pierwszą sobotę miesiąca na terenie Pasażu Grunwaldzkiego. Specjalne ankiety pomogą nam dostosować charakter i tematykę zajęć specjalnie do Waszych pociech! Ankietę można wypełnić on-line na stronie internetowej Pasażu www.pasazgrunwaldzki.pl lub pozostawić w Punkcie Informacji w Pasażu.

Dodatkowe informacje: www.pasazgrunwaldzki.pl