Twórcy krasnali wrocławskich

zyczliwek2Poszukujemy wszystkich twórców krasnali wrocławskich! Chcielibyśmy dodać Was do naszej bazy na stronie.

Coraz więcej firm i osób prywatnych decyduje się na postawienie własnego krasnala. Otrzymujemy mnóstwo zapytań, gdzie najlepiej zamówić figurkę i jaki jest jej koszt. Chcielibyśmy ułatwić sprawę zarówno klientom, jak i wykonawcom.

Pracownia Kontakt Opis

Tomasz Moczek

www.wroclawskiekrasnale.pl

 

tel. 601 665 878

tomasz@moczek.com

Projektuję krasnale od 2005 roku. Zacząłem na zlecenie Biura Promocji Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Przez media jestem nazwany Ojcem Wrocławskich Krasnali. Realizuję i rozwijam projekt do dzisiaj zgodnie z jego założeniami. Zapraszam do współpracy.

Strona internetowa: www.wroclawskiekrasnale.pl, www.moczek.com

Marta Mirynowska i Piotr Makała

www.wytworniarzezby.pl

603 408 843, 601 160 660
kontakt@wytwornia.wroclaw.pl

Wykonywaniem Wrocławskich Krasnali zajmujemy się niemal od początku ich pojawienia się we Wrocławiu początkowo realizując je na zlecenie Agencji Vanillia. Naszą pracownię realizacyjną, po wielu latach istnienia w zajezdni tramwajowej przy ul. Legnickiej przenieśliśmy do lasu do malowniczej miejscowości Gaj w kotlinie kłodzkiej. We Wrocławiu do dyspozycji klienta mamy biuro na ul. Jesiennej 22E, w którym na żywo można zobaczyć nasze Krasnale (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym).

W naszej pracowni można zamówić rzeźbę wrocławskiego krasnala, a w niedalekiej przyszłości będzie można również kupić gotowe wzory. Wykonujemy je na indywidualne zamówienia dla firm oraz osób prywatnych. Realizujemy zamówienia od projektu, przez odlew, po sam montaż.

Zaczarowany Świat Moniki Poli 530300712
monikapola74@gmail.com
Tworzeniem krasnali i nie tylko zajmuję się od niedawna, swoje prace tworzę z kawy w domu. Moje krasnale stoją w witrynach Dolnośląskiego Ośrodka Turystycznego przy ul. Świdnickiej 44. Sama wykonuję projekty. adres strony: http://zaczarowanyswiatpoli.blogspot.com/
Grzegorz Łagowski
odlewniaartystyczna.pl
rzeźba@odlewniaartystyczna.pl Krasnale to też prawdziwa rzeźba i tak je traktuje się w mojej pracowni i odlewni. Zapraszam na stronę odlewniaartystyczna.pl

Pracownia rzeźbiarska- zajezdnia

Beata Zwolańska-Hołod

501 252 145
beba14@tlen.pl
Rzeźby z brązu (krasnale, statuetki, medale, popiersia itp.) wykonuję od kilkunastu lat. Rzeźby powstają od projektu do odlewu w brązie w pracowni
Marlena Zakrzewska – „Biały Kot” pracownia stylu tel. 600 031 842
bialykoteu@gmail.com
Rzeźba, malarstwo, grafika i słowo. Tym wszystkim zajmuje się nasza pracownia. Temat krasnali jest nam bliski od wielu lat. Wykonujemy nie tylko projekty krasnali czy prototypy – ale nade wszystko hiperrealistyczne krasnale z gumy, ze sztucznego kamienia bądź brązu. Serdecznie zapraszam na naszą stronę: www.bialykot.eu
Aleksander Gołaś – Fiffin tel. 600 271 521
g.oli@wp.pl
Zaprojektowałem i wyrzeźbiłem krasnala Szczęśliwka. Zawodowo pracuję w branży teatralnej. Stworzenie projektu nie stanowi problemu, ale nie zajmuję się odlewnictwem – wykonawstwem bezpośrednim.

Artur Wochniak | SCULPTURE STUDIO

www.rzezba-wochniak.eu

 

+48 609 621 605 RZEZBAWOCHNIAK@GMAIL.COM

 Zajmuję się profesjonalnie rzeźbą (kameralną i monumentalną) od 20 lat. Zapraszam do współpracy.

www.facebook.com/RZEŹBA-Artur-Wochniak-155598367840274

 

Jeśli projektujesz i rzeźbisz wrocławskie krasnale, wypełnij poniższy formularz. Twoje dane oraz kontakt do Twojej pracowni znajdą się u nas na stronie, którą będziemy polecać firmom i osobom chcącym zainwestować we własną figurkę.

Twórcy krasnali

Podaj swoje imię i nazwisko
(* Pole wymagane)
(* Pole wymagane)
Podaj swój adres e-mail
(* Pole wymagane)
Podaj nam swój nr telefonu, aby łatwiej było się z Tobą skontaktować
Jak długo zajmujesz się tworzeniem krasnali? Gdzie znajduje się Twoja pracownia? Jacy klienci mogą się do Ciebie zgłaszać? Czy wykonujesz projekty krasnali?
(* Pole wymagane)

Dziękujemy za kontakt!