W kinie Nowe Horyzonty znów zagości rękodzieło. Przyjdź na wiosenne Ręki Dzieła Fest

RekiDzielaFest-plakat-212x300Kolorowe stoiska z rękodziełem, pokaz mody i darmowe warsztaty to pakiet artystycznych atrakcji wiosennej edycji święta wrocławskich artystów rękodzieła. Od 21 do 29 marca w Nowych Horyzontach znajdziemy ręcznie wykonaną biżuterię, akcesoria domowe, ubrania i zabawki.

Na parterze kina, przez dwa weekendy (21-22 i 28-29 marca) zaprezentuje się liczna grupa nowych lokalnych twórców rękodzieła. Na stoiskach znajdzie się unikatowa biżuteria, zabawki, dodatków do domu i garderoby, ubrania, kartki, drobne upominki.  Pojawi się również stoisko wielkanocne z dziełami artystów, których można było podziwiać na poprzednich edycjach Ręki Dzieła Fest.

W pierwszym dniu imprezy odbędzie się wyjątkowy Pokaz Mody. Na wybiegu pojawią się świeże kolekcje artystów modowych, którzy własnoręcznie szyją i dekorują ubrania. Kolekcje dostępne będą na miejscu podczas dwóch weekendów.

Podczas pierwszego weekendu będzie można zapisać się na darmowe warsztaty, które odbywać będą się od poniedziałku do piątku na piętrach kina. Tym razem będzie to warsztat szycia zabawek z recyklingu, patchworku, tworzenia wianków oraz ozdoby wielkanocne. Wszyscy chętni będą mogli spróbować technik, które pokażą nasi artyści.

Ręki Dzieła Fest odbywa się pod patronatem Miasta Wrocław, we współpracy z kinem Nowe Horyzonty.