Sylwester 2014/2015 na Rynku we Wrocławiu!

W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia widzowie przed telewizorami oraz publiczność na Rynku we Wrocławiu będą się bawić w rytm największych przebojów Europy. Przyjdźcie bawić się z nami!

Wśród gwiazd zobaczymy m.in. Bajm, Donatan & Cleo i Modern Talking. Formuła koncertu – muzyczna podróż bez granic po krajach Europy – to nawiązanie do jednego z najważniejszych programów Unii Europejskiej – projektu Europejska Stolica Kultury. W 2016 roku tytuł przypadnie właśnie Wrocławiowi.

Początek transmisji sylwestra z Rynku w TVP2 rozpocznie się o godz. 20.00. Prowadzący koncert sylwestrowy na wrocławskim Rynku to znani widzom telewizyjnej Dwójki prezenterzy programu „The Voice of Poland”: Maciej Musiał i Tomasz Kammel. Towarzyszyć im będą Halina Mlynkowa oraz Barbara Kurdej-Szatan.

W trakcie pięciu godzin muzycznej podróży przez Europę usłyszymy około pięćdziesięciu przebojów. A wszystko to absolutnie na żywo i bez playbacku, co jest wyróżnikiem oraz wizytówką corocznych koncertów sylwestrowych z Dwójką na wrocławskim Rynku.

Zapraszamy!