Pokonaj Labirynt Tajemnic! Niedzielna gra miejska dla dużych i małych

fot. chrstphre campbell/ CC by 2.0/ flickr.com

fot. chrstphre campbell/ CC by 2.0/ flickr.com

Gra miejska jest częścią Bruno Schulz Festiwal, który od lat promuje we Wrocławiu sztukę i literaturę. Można wziąć w niej udział parami lub drużynowo. Każdy młodziak powinien mieć ze sobą dorosłego przewodnika, bo zadania nie będą łatwe.

Udział w grze rekomendujemy młodszej i starszej młodzieży, bowiem to dobry czas na poznawanie literatury przez zabawę. Gra rozpocznie się o godzinie 12:00 w kinie Nowe Horyzonty i potrwa maksymalnie do godziny 16:00.

W gmachu kina organizatorzy stworzą labirynt, a w jego zakątku ukryją skarb. Jak przystało festiwal literacki, do skarbu wieść będzie ścieżka cienka i mocna niczym nić Ariadny. Wskazówki będą ukryte w słowach, a na końcu drogi pojawi się zagadka. Błądząc różnymi ścieżkami trzeba będzie uważać na strażnika labiryntu i jego pomagierów, a zadanie utrudniać będą fałszywe słowa i podpowiedzi.

Do udziału w grze można zgłaszać się dwójkami, trójkami lub czwórkami, wysyłając wiadomość na adres: wroclawskie.gry.miejskie@gmail.com z dopiskiem w tytule – „Labirynt Tajemnic”.