Piątkowe atrakcje dla starszych krasnali!

Po 20.00, kiedy małe krasnale kładą się spać, na miasto mogą wyjść te nieco starsze. W piątek podczas Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków wszystkie pójdą na pewno do Ogrodu Staromiejskiego.

Na rozgrzewkę o 20.10 Mikołaj Kubowicz – akrobata i żongler pochodzący z Krakowa – zaprezentuje swój specjalny cyrkowy show w kole cyra. Koło cyra można z całą pewnością zakwalifikować do najpiękniejszych dyscyplin cyrkowych. Jest to niesamowity pokaz możliwości ludzkiego ciała, gdy artysta – niczym w szkicu Leonarda da Vinci –wpisany w okrąg wykonuje widowiskowe akrobacje. O 20.30 scenę przejmą Bagienne Świetliki. To zespół artystów z wieloletnim doświadczeniem, których łączy pasja do tańca, akrobatyki, sztuki nowego cyrku i teatru. Zaprezentują żywiołowe fire show – połączenie tańca z pirotechniką. Będzie gorąco!

No i la grande finale pierwszego dnia, ulubiona atrakcja wrocławian – silent disco. Taneczna zabawa przy różnych gatunkach muzyki, którą można wybierać w specjalnych słuchawkach. Wijący się w tańcu ludzie, dla osób postronnych niesłyszących muzyki, wyglądają trochę jak krasnale pakujące w amoku prezenty tuż przed 6 grudnia! Nie może Was tam zabraknąć!

Szczegóły w PROGRAMIE.