Nowy krasnal w potrzebie! Wymyśl mu imię i wygraj kolację wartą 300 złotych

jar wrocławNowy krasnal nie narzeka na brak zainteresowania ze strony wrocławian i wrocławianek. Natomiast jedyną rzeczą, której mu brakuje to… imię. Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie do restauracji steak house „Whiskey in the Jar”.

Poznajcie mocno rock’owego krasnala. To reprezentant specjalnej edycji krasnali „tylko dla dorosłych”. Nowicjusz stał się wizytówką wrocławskiego baru i restauracji steak house „Whiskey in the Jar”. Jego znaki rozpoznawcze to: motocyklowa kurtka, broda, skórzane spodnie i kontrabas!

Po tych atrybutach łatwo odgadnąć, że nowy krasnal jest motocyklistą i fanem Rock`n`Rolla. Z połączenia tych dwóch rzeczy i miłości do Wrocławia, powstał nowy pupilek wrocławskich imprezowiczów.

Nowy krasnal nie narzeka na brak zainteresowania ze strony wrocławian i wrocławianek. Natomiast jedyną rzeczą, której mu brakuje to… imię. Ekipa lokalu „Whiskey in the Jar” zorganizowała konkurs, w którym zachęca do zgłaszania propozycji imion, które będą najbliższe klimatowi miejsca, które reprezentuje nowy krasnal. Zwycięzca otrzyma zaproszenie do „Whiskey in the Jar” o wartości 300zł.

Zabawa potrwa do 27 marca, do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone 29 marca o godzinie 12:00. Propozycje należy zgłaszać w komentarzach do postu opublikowanego na oficjalnym fanpage’u lokalu, który znajdziecie tutaj.