Nowy Krasnal czeka na swoję imię! Konkurs Ekosystem Sp. Z.o.o.

Ekosystem Sp. Z.o.o. ma problem. Obok ich siedziby zamieszkał nowy Skrzat, ale nie ma swojego imienia, co bardzo smuci zarówno pracowników, jak i gości firmy. Dlatego spółka ogłasza konkurs dla dzieci na nazwę dla Krasnala. Najlepsze pomysły zostaną nagrodzone.

Nowego, bardzo porządnego Skrzata można już odwiedzać przy ulicy Kazimierza Michalczyka 23. Z radosnym uśmiechem na twarzy i miotłą w dłoni wita wszystkich pracowników oraz gości biura Ekosystemu, czyli spółki zajmującej się utrzymywaniem czystości na terenie gminy Wrocław.

Zapytacie jak mu na imię? Otóż Krasnala zwą Wrocławskim Strażnikiem Czystości. Póki co. Bo wkrótce ma się to zmienić. Wszystko jest w Waszych rękach, a właściwie głowach, drogie dzieci.

Macie jeszcze chwilę czasu, żeby się zastanowić. Swoje pomysły możecie zgłaszać między 13 a 30 listopada. Jak? Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres konkurs@ekosystem.wroc.pl i podać:

  • tytuł wiadomości: „imię i nazwisko Uczestnika – nazwa szkoły”
  • imię i nazwisko Uczestnika
  • wiek Uczestnika
  • numer telefonu kontaktowego, niezbędny do przekazania informacji o rozstrzygniętym konkursie
  • propozycja imienia dla nowego wrocławskiego krasnala – Strażnika Czystości.

Na autorów sześciu najciekawszych i najbardziej kreatywnych pomysłów czekają nagrody. Między innymi kolorowanki, puzzle, pendrive, “Mapa poszukiwacza krasnali” i oczywiście figurka Krasnala. Dodatkowo pierwsze miejsce Ekosystem nagrodzi pucharem upcyclingowym, słuchawkami nausznymi i powerbankiem. Za drugie miejsce można otrzymać słuchawki nauszne i powerbank. Ostatni gadżet przysługuje również za trzecie miejsce.

Uwaga –  konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku do 12 lat!

Regulamin konkursu jest dostępny TUTAJ.