Mikołaj odwiedzi w tym roku Stadion Miejski. A na nim…

Spotkanie z jastrzębiem Harrisem, uściski dłoni piłkarzy Śląska Wrocław, gry i zabawy, a także Akademia Małego Kucharza. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na dzieci 8 grudnia na Stadionie Miejskim.

Mikołaj w tym roku nie omija stadionu. W strefie VIP już od godziny 10:00 do 16:00 będzie można uczestniczyć w mikołajkach. W programie zaplanowano między innymi zwiedzanie stadionu, spotkanie teatralno-artystyczne, pokazy chemiczne Małego Inżyniera, Exaity, czyli interaktywne gry sterowane za pomocą ruchów, odwiedziny piłkarzy WKS Śląsk Wrocław, dzikie spotkanie z podopiecznymi wrocławskiego ZOO.

To tylko część programu, dzieci mogą liczyć również na warsztaty kulinarne oraz szereg konkursów z nagrodami. Wszystkie atrakcje w ramach „Mikołajek ze Stadionem Wrocław” są bezpłatne.

W niedzielę na Stadion Wrocław można dostać się przez bramę od strony ul. Lotniczej i ul. Królewieckiej. Zmotoryzowani wjeżdżają bramą A od strony al. Śląskiej. Parking jest bezpłatny. Wszystkie bramy otwarte będą od godz. 9.45.

W „Mikołajach ze Stadionem Wrocław” udział wezmą: Coca- Cola, Mały Artysta, WKS Śląsk Wrocław, Wrocławski Port Lotniczy, Aquapark Wrocław, ZOO Wrocław, Glinolandia, Akademia Młodego Kucharza, Tor Gokartowy Le Mans, Stadion Catering, Tactic, Mały Inżynier, Exaity, Krzysztof Kapral, Łukasz Wasyliszyn i Michał Wacław.