Chrapek

ul. Kiełbaśnicza 24-25

Zagłosuj na mnie:

709

Nie ma większego śpiocha od Chrapka. Już na stałe zarezerwował sobie miejsce przez Hotelem Patio. Chrapie smacznie w swoim miękkim łóżeczku i tylko czasami, gdy nikt nie widzi – wstaje, przeciągnie się kilkakrotnie i zagląda tu i tam. Ale gdy tylko ktoś się zbliża – wraca zaraz, żeby czasami nikt mu go nie zajął…

Od niedawna na ul. Kiełbaśniczej, tuż przy wejściu do Hotelu Patio  – zamieszkał nowy krasnal – Chrapek.
A dokładniej przysnął sobie na miękkim łóżeczku , z wyciągniętą rączką i chrapiącą buzią – zmęczony trudami dnia codziennego.  Ułożył się na nim wygodnie, pozostawiając (jak przystało na porządnego krasnoludka) stojące obok, ułożone równiutko buciki i kapotkę przewieszoną przez łóżeczko.

Dumny z miejsca, które zarezerwował sobie na stałe – jak głosi tabliczka z napisem – nie zważa na przechodniów i gości hotelowych mile zaskoczonych jego widokiem. Śpi smacznie – chrapiąc cichutko. Tylko czasami jak nikt nie widzi – wstaje, przeciągnie się kilkakrotnie i zostawia swoje ukochane łóżeczko zaglądając tu i tam. Ale gdy tylko ktoś się zbliża – wraca zaraz, żeby czasami nikt mu go nie zajął…  Chrapmy więc razem na Kiełbaśniczej. Kolorowych snów !

Czytaj więcej