Chlapibrzuch i Moczypięta

Borowska 99

Zagłosuj na mnie:

419

Są mieszkańcami Wrocławskiego Parku Wodnego. Na co dzień poprawiają humory relaksujących się w aquaparku Wrocławian. Jednak nocą to do nich należy jedna z największych atrakcji w stolicy Dolnego Śląska.

Już kiedyś mieliśmy okazję wspomnieć, że obydwaj są słynnymi wielokrotnymi medalistami krasnalowych olimpiad. O swoich dawnych sukcesach mówią niechętnie. Wrodzona krasnalowa skromność nie pozwala im wspomnieć, że dla wrocławskiej reprezentacji zdobywali na olimpiadach kilkadziesiąt złotych krążków.

Warto jednak dodać, że konkurencje pływackie krasnali, z których znani są Chlapibrzuch i Moczypięta to między innymi: wychlapywanie wody na czas, zespołowe puszczanie bąbli czy wyścig w miskach. Nie oznacza to oczywiście, że Chlapibrzuch i Moczypięta nie mają umiejętności typowo pływackich.

W aquaparku zamieszkali by w ciągu dnia propagować wodne rozrywki, a nocą pilnować bawiących się tam Krasnali. Tak, tak. Kiedy zapada zmierzch Park Wodny opanowują mali mieszkańcy Wrocławia. Co więcej mają do swojej dyspozycji część ukrytą pod Wzgórzem Andersa o której duzi ludzie mogą tylko pomarzyć. Można sobie tylko wyobrazić jak wspaniałe atrakcje kryją się w krasnalowym aquaparku.

Czytaj więcej