Krasnal Pomagajek – mały pomocnik dzieci stanął przy Ratuszu

pomagajek rzeźbaDziś mamy przyjemność przedstawić rzeźbę Pomagajka, która stanęła w samy sercu Wrocławia. Znajdziecie ją przy Ratuszu, a dokładnie przy głównym punkcie sprzedaży produktów Pomagajka – Krasnal Info.

Kto jeszcze nie słyszał o nowym krasnalu, będzie miał okazję poznać jego historię już 6 grudnia na jednej z wrocławskich imprez mikołajkowych. Więcej informacji na ten temat już niebawem, więc bądźcie czujni.

Dziś mamy przyjemność przedstawić rzeźbę Pomagajka, która stanęła w samy sercu Wrocławia. Znajdziecie ją przy Ratuszu, a dokładnie przy głównym punkcie sprzedaży produktów Pomagajka – Krasnal Info.

Ten niezwykły krasnal to strażnik wartości, o których w dzisiejszych czasach tak łatwo zapominamy. Jego praca trwa nieustannie przez cały rok a jego misją jest poprawa jakości życia nieuleczalnie chorych dzieci i pomoc w ich leczeniu.

Wyjątkowość projektu Pomagajka polega na tym, że to dzieci pomagają dzieciom. Sprzedaż każdego produktu naznaczonego wizerunkiem tego krasnala wiąże się z przekazaniem darowizny na naszych beneficjentów.

W ten sposób rodzice decydujący się na wybór produktów z Pomagajkiem uczą swoje pociechy dzielenia się i pomagania już od najmłodszych lat. Chcecie pomóc w realizacji jego misji? Zapraszamy do odwiedzenia jego strony internetowej, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie: www.pomagajek.pl.

Pomagajek został też zarejestrowany w naszej bazie krasnali. Jego wizytówkę znajdziecie tutaj.