Konkurs fotograficzny! 1 kwietnia krasnale zostaną przyozdobione gitarami. Zrób im zdjęcie i wygraj nagrody

plakat_krasnale2234Już 1 kwietnia papierowe gitary zawisną na ramionach wrocławskich krasnali. Wszystko to za sprawą Gitarowego Rekordu Guinnessa 2016, który wspólnie spróbujemy pobić na wrocławskim Rynku.

Tego dnia zapraszamy do Rynku na wspólne odegranie utworu „Hey Joe”. Planujemy również szereg atrakcji dla dzieci, takich jak: zabawy i animacje, szczudlarze, bańki mydlane, malowanie twarzy, tworzenie gitar z balonów, gitarowe słodycze i pamiątki, konkurs na najlepiej oznakowaną grupę krasnoludków, wspólne granie i śpiewanie hymnu „My jesteśmy krasnoludki!” i Pochód Wrocławskich Krasnali.

1 kwietnia na Rynku spotkacie krasnale z papierowymi gitarami przewieszonymi przez ramiona. Zachęcamy do fotografowania ich i przesyłania zdjęć przez formularz, który widnieje u dołu strony. Dodatkowo namawiamy do publikowania konkursowych zdjęć w serwisie Instagram. Wystarczy, że do fotografii dowolnego krasnala z gitarą dołączycie opis: „@Krasnale #gitarowyrekordguinnessa #krasnale #Wrocław”.

Autorzy najpiękniejszych zdjęć otrzymają bilety na koncerty gwiazd Gitarowego Rekordu Guinnessa w Starym Klasztorze lub zaproszenia na wrocławską 3majówkę! Poszukiwacze krasnali mogą rozglądać się za papierowymi gitarami już od południa 1 kwietnia. Pierwsza pula nagród i nagroda główna zostaną rozdane na Rynku, przy pręgierzu, około godziny 14:00.

Regulamin konkursu >>

Konkurs fotograficzny | Krasnal z gitarą

wpisz swoje imię i nazwisko
(* Pole wymagane)
podaj swój numer telefonu
(* Pole wymagane)
podaj swój adres e-mail
(* Pole wymagane)
Czekamy na zdjęcie krasnala z gitarą! 🙂
(* Pole wymagane)
(* Pole wymagane)