Gwiazdy kabaretu ponownie na Wrocławskim Festiwalu Krasnoludków

W dniach 13-14 września w ramach Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków odbędzie się „Kras Łan Ludek, czyli kabaretowy one man show”.

W ciągu dwóch dni na scenie Wrocławskiego Teatru Lalek pojawiać się będą znane i mniej znane indywidualności ze świata kabaretu, rażąc i racząc nas swoim pojedynczym poczuciem humoru.

Gospodarzem pierwszego dnia będzie Andrzej Poniedzielski, a więc spodziewajmy się żartów powolnych i skutecznych jak boa dusiciel. U jego boku zaprezentują się Adam Grzanka, były członek Formacji Chatelet, Ścibor Szpak, wrocławianin, zdobywca Grand Prix Paka 2012 i Grand Prix Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry 2013, Marcin Zbigniew Wojciech – trójczłowiek o bogatej osobowości oraz Grzegorz Żak – kabaretowo-liryczny poeta-pieśniarz często nagradzany dużymi kwotami pieniędzy.

Gospodarzem drugiego dnia będzie kabaret Nowaki, który nadrobi pojedynczość występujących wielością konferansjerów. Tego dnia zaprezentują się prawdziwe gwiazdy one man show – Piotr Bałtroczyk, Tomasz Jachimek, Czesław Jakubiec (Kabaret Tenor) oraz Ireneusz Krosny. Tych specjalnie przedstawiać nie trzeba, więc radzimy jak najszybciej zaopatrzyć się w przynajmniej dwuosobowe bilety na dwa dni pojedynczych showmanów.

Bilety w cenie 30 zł (na 13.09) i 40 zł (na 14.09) do nabycia od 2.09 w Centrum Informacji Turystycznej, Rynek 14.