Znamy wyniki krasnalowej gry miejskiej!

Mimo strachu przed deszczem, na starcie stawiło się ponad 150 osób, zdecydowana większość z nich ukończyła też grę. Zwyciężyła w kategorii grup rodzinnych drużyna z silną reprezentacją rodziny Wojciechowskich, pod wodzą taty Patryka i mamy Dobrawy.

W kategorii dorosłych drużyn najlepsi okazali się Dominik Kozłowski wraz z drużyną w składzie – Ewa Krawczyszyn, Wiktor Złotnicki i Tomasz Szymański.

Zobaczcie pełen ranking!

LP Kapitan Drużyny Liczba osób Pozostałe osoby Kategoria: R – rodziny, D- dorośli Wynik w punktach
1 Alenowicz Marek 3 Alenowicz Anielka, Rysio Motas R 47
2 Barczyk Gracjan 2 Ciesielski Artur D 46
3 Bubel Wioletta 3 Sylwester Bubel, Szymon Bubel, Miłosz Bubel R 63
4 Cabaj Monika 3 Paweł Wilk,
Jacek Jakimczyk,Munia Krystian
D 49
5 Cendry-Fryta Iwona 4 Mikołaj Fryta, Joanna i Karol Procharowicz R 37
6 Chociaj Katarzyna 3 6 letni syn oraz tata R 48
7 Chojnacki Kamil 3

Sylwia Gaik

Adam Halhoul

R 39
8 Chrzanowski Bartłomiej 3 D 53
9 Derugo Aleksander 2 Borsiak Anna D 64
10 Dudziec Tomasz 4 Anna 39l., Ola 10 l. i Gabrysia 7 l. Dudziec R 53
11 Janik Jarosław 4 Olek Janik l. 5, Jakub Węglewski l.9, Krzysztof Węglewski l.5 R 49
12 Jóźwiak Dorota 4 2 dzieci 3-5 lat R 47
13 Kaczmarek Beata 2 Krępuszewska Roksana D 60
14 Kozłowski Dominik 4 Ewa Krawczyszyn
Wiktor Złotnicki
Tomasz Szymański.
D 68
15 Krysik Krzysztof 4 Sylwia Morka (21 lat)
3. Michał Tyl (17 lat)
4. Adrianna Maślikowska (15 la
D 61
16 Kutsenko Kateryna 2 Jakub Styś R 59
17 Lembke Marta 2 Lembke Maciej D 59
18 Lorenc Karolina 4 Marcin Lorenc i Oliwia Wojnicka, Wojtek Reszczyński R 41
19 Maśko-Osiadacz Justyna 4 Jagoda Osiadcz – 14 lat;
Jeremi Osiadacz – 7 lat;
Jaśmina Osiadacz- 4 lata
R 62
20 Masternak Agnieszka 2 Tomasz Treter – 5 lat R 58
21 Nippe Filip 2 Skrobańska Beata D 62
22 Nosewicz Adam 3 Żona Ala, córka Ada R 51
23 Nowak-Adamek Dorota 3 Nowak Zosia i Wojtek R 56
24 Nowakowska Patrycja 3 Piotr Nowakowski lat 38
3. Kacper Nowakowski lat 13
R 62
25 Paszkowska Adrianna 3 Paulina Polańska, Radwańska Berenika D 65
26 Podhajna Agnieszka 3 Szymczak Katarzyna, Bożemski Kacper R 58
27 Prusak Anna 3 Ola, Paweł Radziejewscy R 61
28 Radziejowska Iwona 4 Zygmunt, Wiktor, Bogdan Radziejowscy R 55
29 Ramza Roman 3 Ramza Aneta, Weronika Ramza (14 miesiecy) R 60
30 Sankowska Anita 4 Maja, Dariusz R 67
31 Sitek Dorota 4 Wojtek Sitek, lat 7
Zuzia Sitek, lat 10
Jani Novotna, lat 33
R 44
32 Twardowska Marzena 2 Twardowska Natalia – 8 lat R 57
33 Wiącek Dariusz 3 Wiącek Magda i Wituś R 67
34 Wiatrowski Marek 4 Aneta, Natalia, Amelia Wiatrowscy R 53
35 Wojciechowski Patryk 4 Wojciechowska Dobrawa
Wojciechowski Kuba – lat 8, Wojciechowski Kacper – lat 6
R 70
36 Wołodko Magda 2 Przywara Rafał D 61
37 Zięba-Zdziebko Małgorzata 3 Łukasz Zięba – Zdziebko
Arek Zięba – Zdziebko
R 60
38 Winiarski Michał 2 Brat R 58
39 Kraszewska Basia 4 Krzyś, Grześ, Olga R 61
40 Detektyw Poziomka 3 Wojtek, Kasia, Marysia R 56
41 3 Małgosia, Inga, Weronika R 51
42 Wośniakiewicz Oliwia 4 Małogrzata, Robert, Patrycja Gromni R 50
43 Niziałkowska Ania 4 Kuba, Max, Olaf Niziałkowscy R 42