Zapraszamy na Krasnalowe Silent Disco!

W tej edycji Międzynarodowego Festiwalu Krasnoludków nasze skrzaty przygotowały dla Was coś wyjątkowego. Po raz pierwszy zapraszamy na Krasnalowe Silent Disco! Impreza zwieńczy drugi dzień Festiwalu.

Fot. Marek Maziarz

To nie mogło się skończyć inaczej. Słuchawki wypełnione dźwiękami radosnej muzyki zawładnęły również sercami naszych skrzatów. Miło nam ogłosić, że wrocławskie krasnoludki zapraszają na tańce, hulanki, swawole w Ogrodzie Staromiejskim. Będziemy się  bawić w rytmie disco, ale jak na krasnale przystało, wszystko odbędzie się bezszelestnie! Taka właśnie jest idea Silent Disco. To pozytywna zabawa przy najlepszej muzyce, tyle że… w zupełnej ciszy. Uczestnicy bawią się na wspólnej przestrzeni, słuchając muzyki na bezprzewodowych słuchawkach.

Nie ma znaczenie, ile macie lat. Zabierzcie ze sobą dobry nastrój, uśmiech i wygodne buty do tańca. Patrzcie również uważnie pod nogi, bo nigdy nie wiecie, czy pod Waszymi stopami nie bawi się akurat jeden z naszych skrzatów.

Bądźcie z nami 9 września w Ogrodzie Staromiejskim, przy Wrocławskim Teatrze Lalek. Startujemy o 21, a kończymy o północy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Uwaga – liczba słuchawek jest ograniczona.

Aby poznać regulamin kliknij TUTAJ.