Rodzinna gra miejska „Wrocławskie krasnale: Misja w świecie bajek”

Przez ostatnie dwa lata podczas gry miejskiej zabieraliśmy wrocławian na wyprawę do świata krasnoludków – tym razem uczestnicy gry sami staną się krasnalami! Przywdzieją na starcie szpiczaste czapy i udadzą się do świata bajek w poszukiwaniu zaginionej Wielkiej Księgi Bajek.

Wspólnymi siłami będą musieli odnaleźć bajkowe postacie, które w zamian za wyświadczone przysługi, pomogą graczom przypomnieć sobie fragmenty baśni, podań i legend o krasnoludkach. Wspólne główkowanie, trochę sprytu i pozytywna energia – to klucz do sukcesu w tej zabawie, a efektem będzie ułożona zupełnie na nowo Wielka Księga Bajek o krasnoludkach, z których najciekawsze opublikujemy na stronie www.krasnale.pl.

Dlaczego warto?  Na najlepsze drużyny czekać będą pakiety nagród ufundowane przez organizatorów i partnerów festiwalu. Dodatkowo każde dziecko biorące udział w  grze otrzyma voucher na lody od jednego z partnerów – Manufaktury Baldimo.

Co trzeba zrobić, by zagrać? To proste, wystarczy zebrać drużynę (od 2 do 4 osób), w której jest przynajmniej jedna osoba pełnoletnia i przesłać zgłoszenie w wiadomości e-mail. Zgłoszenia zawierające listę uczestników, wiek oraz jeden telefon kontaktowy można wysyłać już teraz na adres zapisy@exploring.pl. Termin zgłoszeń upływa o północy 11.09 lub po wyczerpaniu limitu miejsc w grze (max 70 drużyn).

Pobierz Regulamin gry miejskiej