Międzynarodowy Festiwal Krasnoludków 2017 – ruszyły zapisy na grę miejską

Jedną z atrakcji tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Krasnoludków będzie wyjątkowa rodzinna gra miejska – “Krasnale na naszych podwórkach”. Zapisy zostały zakończone!

Gry miejskie już na stałe wpisały się w kulturalną przestrzeń Wrocławia i z roku na rok przyciągają coraz więcej chętnych. To doskonała okazja do tego,  aby podczas wspólnej zabawy poznać  różne zakamarki miasta.

W tym roku przygotowaliśmy, a właściwie to skrzaty przygotowały dla Was coś wyjątkowego. Gra “Krasnale na naszych podwórkach” nawiązuje bowiem do dawnych dziecięcych zabaw. Podczas sobotniego popołudnia będziemy malować kredą, skakać w gumę, a także poznamy dawne wyliczanki i sami wymyślimy nowe.

Gra rozpocznie się o 11.30 w drugi dzień Festiwalu (9 września). Karty do gry należy odebrać między 11.00 a 11.30 w Punkcie Startowym znajdującym się na terenie imprezy. Losowanie nagród odbędzie się około godziny 15.20 po spektaklu na Scenie Letniej Wrocławskiego Teatru Lalek.

 

Uwaga! Przynajmniej jedna osoba w drużynie musi być pełnoletnia, a jedna musi być w wieku do 15 lat. Liczba członków w zespole może być większa w sytuacji, gdy dodatkowe osoby stanowią dzieci  w wieku do 4 lat.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 6 września o godzinie 23.59. lub po wyczerpaniu limitu miejsc (maksymalnie 40 drużyn).

Zapraszamy do zapoznania się REGULAMINEM.