„KrasnaLove Jedzonko” – gra miejska w ramach Festiwalu Krasnoludków 2015

IMG_2407W sobotę (19 września) podczas Festiwalu Krasnoludków odbędzie się specjalna rodzinna gra miejska „KrasnaLove Jedzonko”. Zapraszamy małych poszukiwaczy przygód wraz z rodzicami do podróży pełnej smaków, aromatów oraz nietypowych zagadek i zadań.

Tegoroczna gra nawiązuje do pomysłu stworzenia Wrocławskiej Książki Kulinarnej. Krasnale postanowiły włączyć się do akcji i opowiedzieć, jak radzą sobie z przepisami, gotowaniem i manierami przy stole, a przy okazji nauczyć tego graczy. W tym celu krasnale zaproszą uczestników gry na wyprawę do Kuchlandii – świata kucharzy i zdrowego żywienia – a w nim na drodze graczy staną Kucharze-Kawalarze oraz Gang Wyzwolenia Warzyw z Marchewkowym Paulem na czele.

Co trzeba zrobić, by zagrać? To proste, wystarczy zebrać drużynę (od 2 do 4 osób), w której jest przynajmniej jedna osoba pełnoletnia i jedno dziecko w wieku do 15 lat. Następnie należy przesłać zgłoszenie pod adresem zapisy@exploring.pl. Zgłoszenia zawierające listę uczestników, wiek oraz jeden telefon kontaktowy można wysyłać już teraz! Termin nadsyłania zgłoszeń upływa o północy 15 września lub po wyczerpaniu limitu miejsc w grze (max 40 drużyn).

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem gry miejskiej.