Konkurs plastyczny dla szkół i przedszkoli – ruszyły zapisy!

Podobnie jak w zeszłych latach, tak i podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Krasnoludków najmłodsi dostaną szansę, aby wykazać się kreatywnością. Oczywiście w skrzacim stylu. Właśnie ruszyły zapisy na konkurs plastyczny.

W tym roku wrocławskie krasnale dostały 35 nowych domków. Niestety są całe białe. A nasze skrzaty nie lubią nudy, oj nie! Brak kolorów sprawia, że tracą energię i optymizm. Ale Drogie Przedszkolaki i Drodzy Uczniowie Szkół Podstawowych możecie to zmienić i wziąć udział w konkursie na najpiękniej udekorowaną skrzacią chatkę.

Kiedy? 8 września, w pierwszy dzień naszego Festiwalu. Między 10.30 a 13.00. Wtedy to w Ogrodzie Staromiejskim będą czekać na Was i na Wasze pomysły skrzacie chatki. No i nasze krasnale, które czujnym okiem będą obserwować Wasze starania, po to, aby wybrać i nagrodzić te najpiękniej udekorowane domki. Na wykonanie tego zadania będziecie mieć 90 minut. Wyniki ogłosimy tego samego dnia około godziny 13.00. Pamiętajcie! Krasnale cenią sobie kreatywność!

Jak wziąć udział w konkursie i pomóc krasnalom?

Wystarczy wysłać zgłoszenie przez formularz, który znajduje się TUTAJ. Na zapisy czekamy do 6 września, jednak ilość miejsc jest ograniczona (35 drużyn) – liczy się kolejność zgłoszeń. Każda instytucja może wystawić maksymalnie dwie reprezentacje, które będą liczyć do 25 dzieci i dwóch opiekunów.

Co można wygrać?

Krasnalowa komisja wyróżni trzy placówki w każdej z kategorii, których prace zostaną najlepiej ocenione. Nagrody otrzymają wszystkie dzieci ze zwycięskich grup, a dodatkowo najwyżej punktowane szkoła i przedszkole dostaną vouchery o wartości 500 zł do sklepów z elektroniką.

Skrzaty liczą na Waszą pomoc!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, który jest dostępny TUTAJ.