Już 15.09 zapraszamy na fabularną grę miejską „Na ratunek krasnalowi…”

Będzie to część III Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków dla nieco starszych krasnali (min. 15 lat).

Fabuła jest następująca: Znany już z promocyjnych zdjęć Festiwalu krasnal Hipsterek zostaje oskarżony o prowadzenie niekrasnalowego trybu życia, kradzież pieniędzy przeznaczonych na opłacenie tegorocznego Festiwalu Krasnoludków i inne niecne czyny.

Czy wszystko to, co krasnal sprzedawał nam na plakatach, ulotkach, w internecie – jest blagą? Tylko uczestnicy, którzy skrywają wewnątrz siebie prawdziwych krasnali, mogą odkryć, jaka jest mroczna prawda.

Pełna mrocznego humoru komediowa historia z dreszczykiem zapewni uczestnikom fenomenalną zabawę. Na zwycięskie drużyny czekają natomiast niesamowite nagrody – czytniki e-book Amazon Kindle, kursy języka niemieckiego ufundowane przez Österreich Institut, muffinowe torty prosto z Muffiniarni i… wiele innych nagród-niespodzianek.

Zapisów maksymalnie 3-osobowych drużyn mozna dokonać wysyłając od 1 do 12 września e-mail z danymi uczestników (dane osobowe, wiek, tel. kontaktowy, e-mail) na adres zapisy@exploring.pl lub na miejscu w dzień imprezy. UWAGA: ilość miejsc ograniczona.

Regulamin