Festiwalowy konkurs dla szkół i przedszkoli już 14.09

Rozmiary konkursowego domkuW tym roku, poza ogólnymi atrakcjami Festiwalu przygotowaliśmy też specjalny konkurs dla szkół.
Na terenie Parku stanie 20 domków z tektury o wielkości 110x80x110 cm. Domki te będą zupełnie białe. Szkoły mogą wystawić swoje reprezentacje, a następnie z przygotowanych samodzielnie przed festiwalem na lekcjach materiałów udekorują ustawione na terenie imprezy domki w czasie Festiwalu.

Trzy klasy, których domki komisja złożona z organizatorów Festiwalu oceni najwyżej, otrzymają voucher na bezpłatne warsztaty z wyrobu lizaków w manufatkturze Słodkie Czary Mary.

Szkoła, która wystawi najlepiej ocenioną drużynę, otrzyma dodatkowo voucher do Media Markt o wartości 1000zł. Zgłoszenia klas lub reprezentacji szkół możecie Państwo wysyłać na adres e-mail: konkurs@exploring.pl.

W konkursie jest miejsce tylko dla 20 reprezentacji szkół. Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń. Można zgłosić po 1 klasie na szkołę, przy czym szkołę reprezentować może grupa uczniów nie większa niż 25 osób.

Regulamin konkursu