Dzień krasnoludka z gitarą już w kwietniu! Przygotuj się do odwiedzenia małych muzykantów

regord-guinessaPodczas, gdy dorośli będą bić Gitarowy Rekord Guinnessa 2016 wrocławskie pomniki, rzeźby i krasnale przyozdobią papierowe instrumenty. 1 kwietnia wybierz się na spacer wraz z gitarą i dołącz do grających „Hey Joe” krasnali!

Jak co roku, każdy fan gry na gitarze przyczyni się do próby ustanowienia Gitarowego Rekordu Guinnessa. Muzycy spotkają się 1 kwietnia na wrocławskim rynku. „Hey Joe” będzie musiało rozbrzmieć na 7345 gitarach, by próba została uznana za udaną.

Organizatorzy zadbają również o odpowiednią oprawę tego wydarzenia. Niektóre z krasnali zostaną przyozdobione papierowymi gitarami. Zachęcamy zatem do odwiedzenia ich z własnymi gitarami. W programie: zabawy i animacje dla dzieci, szczudlarze, bańki mydlane, malowanie twarzy, tworzenie gitar z balonów, gitarowe słodycze i pamiątki, konkurs plastyczny „Wrocławski Krasnal z Gitarą”, konkurs na najlepiej oznakowaną grupę krasnoludków, wspólne granie i śpiewanie hymnu „My jesteśmy krasnoludki!” i Pochód Wrocławskich Krasnali.

plakat_krasnale2