Archiwum

Ceneusz

Wraz z pierwszymi promieniami słońca krasnal spakował swoje rzeczy, wskoczył na swój wózek zakupowy i ruszył w kierunku nowej przygody! Obrał za kierunek Wrocław. Dlaczego? Bo chciał zostać specjalistą do spraw e-commerce. Krasnal w codziennej pracy ceni sobie otwartość, innowacyjność oraz zaangażowanie. Wiedział, że to wszystko znajdzie w zgranym zespole Ceneo.pl. Dzięki swojej lupie tropi […]

Popowicjusz

Popowicjusz mieszka w pobliżu ulicy  Rysiej. Szukajcie go w okolicy trzepaka. Dlaczego tam? Otóż Krasnal stoi na głazie, który wyznacza geometryczny środek Wrocławia. Skrzat ma na szyi aparat fotograficzny, a w ręku trzyma kijek z tabliczkami wskazującymi drogę do wrocławskich osiedli.

Hugonek

Hugonek zamieszkał na Osiedlu Popowice przy ulicy Jeleniej 7. Ma dbać o sukcesy uczniów z Gimnazjum nr 1, gdyż przyjął imię patrona szkoły Hugona Dionizego Steinhausa. Od czasów pojawienia się przynosi wszystkim uczniom mnóstwo szczęścia i radości.

Kozanek

Krasnal Kozanek zamieszkał na stałe pod przedszkolem Domek Krasnoludków w 2012 roku.

Wolontarek

Krasnal Wolontarek pojawił się 8 grudnia 2012 r. podczas Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu 2012 na terenie Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3. Powstał z inicjatywy Partnerstwa na Rzecz Promocji i Rozwoju Wolontariatu na Dolnym Śląsku „Razem dla Wolontariatu” i symbolizuje ideę wolontariatu i aktywności społecznej na rzecz wszystkich potrzebujących.