Archiwum

Fryzjerek

Coż można powiedzieć o skrzacie Fryzjerku… w dłoniach dzielnie dzierży duże nożyce, a na plecach ma ogromny grzebień. Dba nie tylko o staranne fryzury, ale też o wspaniałe samopoczucie wszystkich Pań.          

Servelia

Do tętniącego życiem Wrocławia przybyła zaciekawiona Krasnalka Servelia. Włócząc się po mieście odkryła ciekawe miejsce, które przyciąga ambitnych i interesujących ludzi. Szybko znalazła wśród nich pokrewne dusze i prawdziwych przyjaciół. Nie namyślając się długo zdecydowała się na dobre zadomowić w holu firmy SoftServe Poland. Servelia to typowa IT Girl: jest kreatywna, wytrwała i uwielbia wyzwania. […]

Spadochroniarz

Spadochroniarz kocha adrenalinę i nowe wyzwania! On nie wie, to strach. Póki co, bezpiecznie wylądował na ulicy Komandorskiej 12. Możecie go spotkać koło biurowca PZU Życie SA.  

Lottuś

Lottuś to kolejny krasnal w naszym mieście, który lubi gry hazardowe. Podczas gdy pod kasynem można spotkać Kosyniarzy grających w karty, on postanowił spróbować szczęścia w grach liczbowych. Dlatego poszedł do IV Oddziału LOTTO przy ul Joannitów 16. Miał mnóstwo szczęścia i od razu trafił “szóstkę”. Teraz z wózkiem pełnym pieniędzy zastanawia się, co zrobić […]

Krasnale Intibski

Temperaturiusz, Magnesjusz i Luminescencjusz – oto trzy krasnale, które pojawiły się przed Instytutem Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych Państwowej Akademii Nauk. Nie przeraża ich jednak tak długa nazwa i chcą badać świat wraz z ich ludzkimi odpowiednikami. Na dowód swego naukowego zacięcia, każdy z nich trzyma przedmiot przydatny w działalności naukowej. Kto wie, może już […]

Radiowiec

Lokalny dziennikarz i miłośnik niszowej muzyki. Wierzy w młode zespoły, które trenują w garażach i marzą o pierwszych miejscach na radiowych listach przebojów.

Kandarek

Pierwszy krasnal na Ołtaszynie! Kandarek jest symbolem salonu urody Kandara. Prezentuje się jako „piękniś”, przeglądający się w lusterku i trzymający w rekach grzebień. Zdążył już podbić serduszka dzieci i dorosłych na Ołtaszynie:-)

Miłostek

Widzieliście kiedyś krasnala o dwóch sercach? Oto Miłostek. Romantyk, zakochany po uszy. Zamieszkał w prywatnym ogrodzie na ul. Zimowej. Za towarzystwo ma nieprzypadkowo – kamień z napisem „Ubi tu Caius, ibi ego Caia” (Gdzie Ty Gajusz, tam ja Gaja). Oby miłość, którą symbolizuje – trwała wiecznie.