Archiwum

COSTEK

Z okazji 25-lecia działalności COSTA na naszej posesji zagościliśmy COSTKA 🙂 COSTEK jest bardzo wesołym krasnalem, który biegnie z balonikami i pięknie zapakowanym prezentem :)) Uwielbia fotografować się z dziećmi – macie już z nim zdjęcie?

Dr Cornelius

Lekarzy wśród wrocławskich Skrzatów nie brakuje. Wszak w zdrowym ciele, zdrowy duch! Do tego grona dołączył kolejny stomatolog dr Cornelius.    

Gangsterek

Krasnalek Gangsterek został podarowany Bartkowi w prezencie. Obecnie jest w jego posiadaniu JEST TO KRASNAL ZNAJDUJĄCY SIĘ W PRYWATNYM MIESZKANIU 🙂

Agorek

Agorek jest utalentowany artystycznie. Maluje, śpiewa i rzeźbi, a najchętniej lepi z gliny krasnoludki. Nic dziwnego więc, że postanowił zamieszkać w pobliżu Centrum Kultury Agora. W rączkach trzyma logo centrum i z uwagą śledzi, co też dzieje się tam ciekawego. Jakiś wernisaż czy może koncert rockowy?

Gimnazjalista

Krasnal Gimnazjalista, co oczywiste, lubi lans i być na topie. Ale gdy powstawał jego projekt z racji X-lecia Gimnazjów Wrocławskich, pewnie nie przypuszczał, że zrobi aż taką karierę. Dziś jego wierne kopie ma już każde gimnazjum w mieście. Ciekawe tylko, czy chodzenie z otwartą książką na głowie wystarczy mu, by dostać się do wymarzonego liceum?

Saper

Jak głosi powiedzenie – „saper myli się tylko raz”. Ale jesteśmy dobrej myśli, że najmniejszemu z wrocławskiego patrolu saperskiego przy ul. Obornickiej nie stanie się nigdy krzywda. Zaopatrzony w karabin, specjalny strój i wykrywacz min wygląda jak prawdziwy żołnierz. No, wyglądałby, gdyby nie szpiczasta czapeczka.

Skarbuś

W świecie krasnali życie płynie beztrosko, a biznesy Małego Ludku cieszą się pełną wolnością. Krasnoludki nie muszą płacić podatków… Jaaaasne… Co myślicie, że bajkę opowiadam? Benjamin Franklin powiedział, że na tym świecie pewna jest tylko śmierć i podatki. Nie inaczej jest w krainie wrocławskich krasnoludków. Na szczęście ich podatki są nakładane w bardzo rozsądnej wysokości. […]