Dolny Śląsk za pół ceny. Atrakcje dla dzieci w ogrodach Humanitarium i w szkole rycerskiej

fot. EIT+ Wroclaw/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

fot. EIT+ Wroclaw/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

Przez jeden weekend w całym regionie, będzie można taniej zatrzymać się w hotelu, zjeść w restauracji i skorzystać z szeregu atrakcji po obniżonej cenie. Wrocław również przyszykował ciekawą ofertę na tę okazję.

Tylko od 27 do 29 listopada będzie można skorzystać z promocyjnej oferty hoteli, restauracji i placówek kulturalnych. Wybrane miejsca i lokale, które dołączyły do akcji obniżą swoje regularne ceny o 50% na czas najbliższego weekendu. Szczegóły związane z ofertą noclegową i restauracyjną można znaleźć na stronie organizatora

W ostatni weekend listopada Wrocław przyciągnie między innymi atrakcjami dla dzieci. W promocyjnej cenie można będzie odwiedzić Ogrody Doświadczeń Humanitarium oraz Hotel Tumski, gdzie organizowane będą warsztaty „Szabla Polska – dla początkujących i zaawansowanych”.

Jedną z głównych atrakcji Humanitarium jest wystawa „Szkiełko i oko – tajemnice optyki”. Jest to ścieżka edukacyjna w formie labiryntu, którą goście pokonują z przewodnikiem-animatorem. Wystawa zdołała już podbić serca wielu Odwiedzających. Hitem jest eksponat „Obłędny pokój”, w którym nawet krótki pobyt gwarantuje zawrót głowy.

Regularne ceny zwiedzania ekspozycji to: bilet normalny – 16 zł; bilet ulgowy/rodzinny – 12 zł. W akcji „Dolny Śląsk za pół ceny” bilety dla gości indywidualnych będą dostępne w cenie odpowiednio 8 i 6 zł od osoby.

To nie koniec atrakcji. Szkoła Rycerska Certus z Wrocławia zaprasza na trening szermierczy w zakresie walki: szablą klasyczną, mieczem jednoręcznym, mieczem długim, mieczem i tarczą oraz na dwie bronie.

Zajęcia odbędą się 28 listopada w Hotelu Tumskim. Za czas spędzony pod okiem instruktora od godziny 11:00 do 14:00 zapłacimy 30, zamiast 60 złotych.