Blog Krasnala Życzliwka – odcinek 11

Z roku na rok Dzień Życzliwości obchodzimy z coraz większą pompą. Nie inaczej będzie teraz. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo przeróżnych atrakcji, nikt się nudzić nie będzie, gwarantuję to swoją czapeczką. Zapytacie, co konkretnie się wydarzy? Już Wam mówię.

Ciężko to wszystko zliczyć, ale postaram się wymienić chociaż te najważniejsze rzeczy. Przede wszystkim naj naj najważniejsze będzie zbieranie pieniążków dla maluchów z Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Nie zapomnijcie podzielić się z nimi kilkoma groszami w trakcie kwesty lub aukcji charytatywnej. Dla Was to niewielki wydatek, a dla dzieciaków ogromna pomoc.

W Browarze Mieszczańskim przy ul. Hubskiej (bo tam odbędzie się przeważająca część imprez) obejrzymy wystawę nagrodzonych prac plastycznych przygotowanych przez dzieci z wrocławskich szkół na temat „Życzliwość na co dzień”, pogramy w „Grasnala”, nauczymy się lepić z gliny, zobaczymy show kulinarne i specjalne pokazy mody (m.in. mody krasnalowej oczywiście). Dla chętnych prowadzone będą także warsztaty plastyczne, artystyczne i ceramiczne.

Nie zabraknie oczywiście muzyki. Zaśpiewają dla nas dzieci ze szkoły muzycznej i młodzież z Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „OSTOJA”. A na koniec dnia odbędą się trzy fantastyczne koncerty: zespołu Hoo Doo Band, Renaty Przemyk i zespołu The B.Y.M  – The Beautiful Young Men.

Nie może Was tam zabraknąć! Pamiętajcie, 21 listopada wszyscy razem świętujemy Dzień Życzliwości!

PS. Jeśli macie, moi drodzy, konto na Facebooku, to nie zapomnijcie polubić strony Dnia Życzliwości. No i zawsze możecie zaprosić mnie do znajomych ; )

Do zobaczenia!